Refina

 • Spalva Ilgis, mm Svoris, g Savybės Nėrimas m. Kaina Pirkti
  Refina Refina A136 80 14 S 1,0-5,0 Išparduota. Susisiekite
 •  

  Vobleris yra skęstantis kaip ir daugelis „ratlin“ ar „vib“ tipo masalų. Be triukšmingų barškučių viduje masalas išsiskiria savo nugariniu peleku. Pelekai pagaminti iš specialios sudėties gumos, kuri šiuo atveju labiau tinka nei kietas plastikas. Apatinė masalo kabliuko kilpelė gali suktis aplink savo ašį, todėl žuvys nenusipurto.

  Refina vandenyje skleidžia virpesius, kurie smarkiai veikia žuvų šoninę liniją, todėl žvejojant net labai drumstame vandenyje plėšrūnės šį voblerį pajunta iš ypač toli. Dar vienas neabejotinas privalumas, kurį suteikia neįprasta šio masalo „kūnelio“ forma, yra tai, kad traukiamas Refina visada trenkiasi į kliūtį priekine briauna, o ne kabliukais. Tai gana dažnai gelbsti masalas nuo kliuvinių, – jis tiesiog „persiverčia“ per kliūtį.

  Gaudymas šiuo masalu labai paprastas ir iš pažiūros primena elementarų džigavimą:leidi masalui skęsti, kol jis pasiekia norimą gylį, o tada pradedi jį traukti, paskui vėl darai pauzę – masalas leidžiasi žemyn, kol atsiduria norimame gylyje. Gaudant šiuo vobleriu svarbiausia atspėti, kokiame gylyje laikosi plėšrūnė, ir ten traukti masalą. Taip su DUO Refina galima apgaudyti įvairius vandens sluoksnius ir įvairaus gylio vietas – to tikrai neleis padaryti įprastas vobleris. Dienomis, kai prasčiau kimba, nes lydekos tūno prisispaudusios prie dugno ir neturi didelio noro kilti prie aukščiau traukiamo masalo, DUO Refina gali tapti tuo stebuklingu „vaistu“, išgelbėsiančiu jus nuo grįžimo namo tuščiomis.

  Beje, žiemą šį voblerį perkantys žvejai jau nieko nebestebina. Ne vienas jau įsitikino masalo efektyvumu gaudant iš po ledo. Kas dabar jiems įrodys, kad masalas ne tam skirtas?

  Savybės:

  • ilgis: 80 мм,
  • svoris: 14,0 г,
  • skęstantis (S)
 • Prenumeruok ir laimėk

  Socialiniai tinklai