Apie mus

 • „Angler's zone" Lietuvoje įsteigta 2012 metais. Kompanija sukurta siekiant visapusiškai atstovauti geriausius žūklės įrangos gamintojus, taip pat prekiauti jų produkcija ir ją platinti, dalintis žūklės patirtimi. Išskirtinius gaminius mums tiekia garsi kompanija, „Megabass“, kuri buvo įkurta 1986 metais, bet jau tapo žūklės istorijos dalimi. Tai neginčytinas įvairių rūšių masalų gamybos lyderis Japonijoje ir už jos ribų. Taip pat bendradarbiaujame su Japonijos kompanija "DUO", kurią labai gerai vertina ne tik Japonijos, bet ir viso pasaulio žvejai dėl aukštos gaminių kokybės ir dinamiško asortimento atnaujinimo. Jau ne vienerius metus mūsų patikimi partneriai yra „Angler‘s Republic“, „IMA“, „Bassday“, „Pontoon21“ , „Zipbaits“ ir kitos žūklei įrankius gaminančios kompanijos. Net ir tos, kurios yra jaunesnės lyginant su rinkos senbuvėmis — nenusileidžia savo gaminių kokybe ir asortimentu.

  „Angler‘s Zone“ neapsiriboja vien statišku produktų platinimu. Mes stengiamės, kad būtų atskleista tikroji produktų paskirtis, jų specifikacijos būtų aiškiai suprastos ir tinkamai naudojamos, kad būtų įvertintos gamintojų koncepcijos.

  Mūsų tikslas yra informuoti galutinį vartotoją apie visas produkto charakteristikas, ypatybes, išskirtines savybes ir panaudojimo paskirtį bei galimybes.

  Yra žinoma, kad JAV, o ypač Japonijos inžinieriai, garsėjantys savo perfekcionistiniu mentalitetu, sugeba optimizuoti ir pagerinį kiekvieną daiktą. Kruopštūs tyrimai, aukšto lygio inžinerija, niekada nesibaigiantys bandymai ir tobulinimo paieškos dėl kiekvieno, net ir mažiausio parametro. Toks požiūris dažnai priveda prie technologiškai sudėtingų daiktų gamybos, o juos gaminant reikia žinių, praktikos ir patirties.

  www.angleszone.eu svetainė siekia būti ypač dinamiška ir talpinti e-puslapyje kiekvieno mūsų platinamo produkto aprašymus ir pranešimus apie jų panaudojimo galimybes. Tiek naujienų skyrius, tiek ir kiti mūsų svetainės skyriai — bus dažnai atnaujinami. Mes kviečiame Jus lankytis čia, www.angleszone.eu, kuo dažniau, būsime dėkingi Jums už kiekvieną apsilankymą.
  Bendradarbiavimas su mumis

  „Angler‘s Zone“ kolektyvas turi patirties prekybos srityje ir kompetencijos žūklės sektoriuje, bet mes ir toliau norime mokytis ir tobulėti su kitais bendraminčiais. Esame naujų sprendimų ieškanti, motyvuotų žmonių, bendruomenė.

  Mums svarbios mūsų įmonės pamatinės vertybės - paprastumas, tiesa, pagarba kitiems. Tai padeda nuolat augti ir vystytis. Visus savo kolektyvo narius mes raginame palaikyti komandinę dvasią, siekti profesionalumo ir kūrybiškumo.
  Tapkite vienu iš mūsų mažmeninės prekybos partneriu

  Jūs turite parduotuvę?

  Jūs turite svetainę-e-parduotuvę?

  Norite padidinti savo klientams siūlomų kokybiškų ir inovatyvių produktų asortimentą?

  Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums plėtoti prekybą ir augti. Bendradarbiaudami su mumis Jūs galėsite pasiūlyti daugiau ir įvairesnių prekių, o Jūsų pirkėjai įsigys tokių kokybiškų prekių, kokių tik jie pageidauja ar gal net trokšta.

  Fiziniai asmenys, pageidaujantys įsigyti mūsų siūlomų prekių ženklų produkcijos mažmeninėje prekyboje, artimiausią parduotuvę gali rasti skyriuje „Mažmeninė prekyba (Kur pirkti)“.

  Visa reikalinga kontaktinė informacija pateikta puslapyje „Kontaktai“.

  Mes visada džiaugiamės naujais klientais ir esame atviri bendradarbiavimui. Susipažinti su darbo principais, gauti nemokamą konsultaciją ir užsiregistruoti galima puslapyje „Didmeninė prekyba“.

  Mes stengiamės laiku informuoti klientus apie naujas prekes, paskelbtas apžvalgas ir straipsnius. Kad visada gautumėte reikiamą informaciją, siūlome užsisakyti mūsų naujienų biuletenius.