REALIS PENCIL 100

 • Spalva Ilgis, mm Svoris, g Savybės Nėrimas m. Kaina Pirkti
  REALIS PENCIL 100 REALIS PENCIL 100 CCC3158 100 14.3 F 0,0-0,0 Išparduota. Susisiekite
  REALIS PENCIL 100 REALIS PENCIL 100 GEA3006 100 14.3 F 0,0-0,0 Išparduota. Susisiekite
  REALIS PENCIL 100 REALIS PENCIL 100 CPA0068 100 14.3 F 0,0-0,0 Išparduota. Susisiekite
 • Duo Realis Pencil 100 konstrukcija yra labai paprasta: tai plaukiantis, žuvelę imituojantis masalas, kurio svoris sukoncentruotas gale. Tačiau iš kitų tokio tipo masalų jis išsiskiria, nes pagamintas iš tvirto ir ypač lengvo plastiko. Didesnę masalo svorio dalį sudaro vidiniai svareliai, todėl vobleris Duo Realis Pencil 100 labai „gyvybingas“ ir paklusnus.

  Voblerio priekis išgaubtas į vidų ir vos truktelėjus masalą į priekį vanduo ima sūkuriuoti. Vandens pasipriešinimas stabdo Pencill 85 priekį, tada galas, tarsi stengdamasis aplenkti priekį, ima suktis šonu. Kartojant spiningu vienodus judesius nesunkiai susiformuoja klasikinis „walking the dog“ masalo vedimas. Tai populiari žvejybos technika paviršiniais masalais, kai vandens paviršiumi judantis masalas sukiojasi tai į kairę, tai į dešinę ir „piešia“ eglutės šakas primenančias bangeles. Bet žuvį vilioja ne tik šurmulys vandens paviršiuje, bet ir masalo vidinio svarelio barškesys.

  Šiuo vobleriu galima žvejoti labai įvairiai: dažnai ir staigiai timpčioti, švelniai truktelėti ir po įvairaus ilgio pauzių laukti kibimo, priversti spiningu voblerį „spjauti“ vandens čiurkšlę arba garsiai pokštelėti tarsi sprogdinti muilo burbulą.

  Duo Realis Pencil 100 vobleriu patartina gaudyti jau įšilus vandeniui ir seklesniuose vandens plotuose. Bet nebūtinai, nes ešerius galima suvilioti ir virš gilių jo buveinių, ypač kai jie nusiteikę „užkąsti“. Taip pat yra manoma, jog geriau gaudyti kai vanduo nestipriai banguoja. Realis Pencil 100 neturi liežuvėlio, todėl skrieja toli ir tiksliai net ir stipriam šoniniam vėjau pučiant.

  Bet visų nuostabiausia yra pamatyti žuvies kibimą. Dažnai žuvis sugriebusi masalą net iššoka iš vandens ir krenta atgal į vandens verpetą tėkšdamasi visu savo ilgiu. Tokį vaizdą žvejys prisimena ilgai ir todėl dažnas ima gaudyti tik paviršiniais masalais. 

  Savybės:

  Realis Pencil 100F

  • ilgis: 100 mm,
  • svoris: 14,3 g,
  • paviršinis,
  • plaukiantis (F),
  • volkeris

   

  DUO Realis Pencil 85 video

   

   

  DUO Realis Pencil 110 video

   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Socialiniai tinklai