2023 GAD Gancho Spinning

 • Modelis Ilgis, ft/m Užmetimo svoris, g. Dalys Akcija Kaina Pirkti
  GAS702LF 7'/2,13 3,0-12,0 2 Fast Išparduota. Susisiekite
  GAS702LLF 7'/2,13 1,5-8,0 2 Fast Išparduota. Susisiekite
  GAS702MF 7'/2,13 7-25 2 Fast Išparduota. Susisiekite
  GAS702MHF 7'/2,13 14,0-48,0 2 Fast Išparduota. Susisiekite
  GAS702MLF 7'/2,13 4.0-16.0 2 Fast Išparduota. Susisiekite
  GAS702MMHF 7'/2,13 10.5-32.0 2 Fast Išparduota. Susisiekite
  GAS662MF 6'6"/1,98 7,0-25,0 2 Fast Išparduota. Susisiekite
  GAS662LF 6'6"/1,98 3-12 2 Fast Išparduota. Susisiekite
  GAS762HF 7'6"/2,28 18-63 2 Fast Išparduota. Susisiekite
  GAS762XHF 7'6"/2,28 21-84 2 Fast Išparduota. Susisiekite
 •  

  GAD (Global Anglers Dedicated) – tai atskira žvejybos įrankių linija. Pontoon21 kompanija sukūrė kolekciją, kuri, specialistų požiūriu, yra ypač svarbi mūsų laikais. Kiekvienas aukštos klasės specialistas, nepriklausomai nuo veiklos srities, naudoja specializuotus įrankius, tačiau visada yra tai kas skirta kasdieniniam gyvenimui. Žvejybos atveju tai įrankiai, kurie suteiks malonumą ir tuo pačiu nesugadins puikaus žvejo reputacijos patyrusių žvejų rate. Tiems, kuriems žvejyba – hobis, tokie įrankiai suteikia pasitikėjimo ir savigarbos. Nedidelė jų kaina pasilieka antrame plane, nes įrankio kokybė leidžia žvejams-mėgėjams diskutuoti su draugais apie žvejybą ne tik suprantant šiuolaikinius žūklės metodus ir įrankius, bet ir pagrįsti savo mintis savais argumentais ir realiais laimikiais. Kitaip tariant, GAD – įrankiai, kurie moka susikalbėti su bet kuriuo žveju jo kalba. Šie įrankiai su draugiška kantrybe padeda pradedantiesiems išmokti suprasti įvairių žvejybos metodų ypatumų ir yra ištikimi bendražygiai tų, kurie jau seniai žvejoja savo malonumui. Turint omenyje posakį „skūpus moka du kartus“, visi mes žiūrime su įtarimu į pigius įrankius. Tačiau kompanija Pontoon21 laikosi kitos nuomonės: dvigubai moka ne „skūpus“, o blogai informuotas žvejys. Ir primena kitą posakį: „skūpus – ne kvailas“. Ar ne tiesa, kad tai primirštas posakis? Taip pat primirštas, kaip ir sugebėjimas pagaminti tiesiog gerą įrankį. Kompanija Pontoon21 atgaivina šią labai reikalingą tradiciją, kad visiems būtų gerai!
  Gancho GAD

  Gancho GAD serija – tai šiuolaikinio stiliaus spiningai tiems, kurie pirmenybę teikia aktyviai žvejybai, daug juda vandens telkinyje ir aktyviai dirba su savo masalais. Tai spiningautojai – darboholikai gerąja to žodžio prasme, Gancho GAD būtent jiems ir sukurti. Tai greiti kotai, leidžiantys kokybiškai ir paprastai atlikti įvairaus stiprumo trūktelėjimus ir priversti masalą dirbti. Jei jums teko žvejoti su brangiais japoniškais spiningais, tai jūs pastebėsite eilę kokybės ir pojūčių sutapimų, žinoma, pakoreguotų naudojamų medžiagų jautrumu ir skambumu. Gancho GAD spiningai pagaminti iš kokybiškų vidutinio modulio anglies pluošto, suteikiančio jiems padidintą atsparumą ir išlaikant gerą jautrumą. Šios serijos modeliai yra nuo 6 iki 7 pėdų (nuo 183 iki 213 cm) ilgio ir plataus pasirinkimo pagal galingumą, nuo superlengvų (ultralight) iki sunkių (heavy).
  Savybės:

  Spiningų blankai padaryti iš aukštos kokybės vidutinio modulio anglies pluošto, pagaminti korėjiečių kompanijos Hankook iš anglies plaušų gaminamų japonų kompanijos TORAY;

  Žiniai

  Koncerno Toray anglies medžiaga (prepregus) gana brangi, bet paklausa gana didelė. Šios paklausos patenkinimui, Toray ne tik patys gamina prepregusą, bet ir tiekia pagrindinę sudedamąją dalį – anglies pluoštą (carbon yarns) – gamykloms, kurios pačios gamina prepregusą.

  Apie naudojamas medžiagas Pontoon21 pateikia tikslią informaciją. Kaip pavyzdys, Psychogun blankai susukti iš prepreguso pagaminto koncerne Toray, o GAD serijos blankai susukti iš prepreguso pagaminto korėjiečių koncerne Hankook. Prepreguso gamybai, Hankook naudoja japonų Toray anglie pluoštą («Toray yarn carbon prepreged by Hankook»).

  Daugialis įmonių, gaminančių ir parduodančių meškeres, marketinginiais tikslais, nurodo tik žodį Toray, praleidžiant tikslią prepreguso gamybos vietą.

  Fuji žiedai su aliuminio oksido («О»-ring) keramika;
  maksimaliai optimizuota rankena su Fuji DPS ritės laikikliu.


   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Socialiniai tinklai